Bez peněz se podnikat nedá
Jsem si jistý, že jste ještě nikdy neslyšeli o podnikateli, který vesele podniká, ačkoliv neustále prodělává. Když se totiž v podnikání prodělává, dávají od toho soudní lidé dříve či později ruce pryč. A ten, komu by taková situace nevadila, by byl zralý na vyšetření u psychiatra. Protože podnikání vydělávat musí. A to dost. Je-li tomu totiž jinak, fungování prodělečné firmy vázne a její majitel sám nemá z čeho žít. A když někomu jeho podnik nevynáší a on přesto nechce se…